• OZNAM

Vedenie SŠĢ Trenčianske Teplice oznamuje študentom, že počas ústnych maturitných skúšok bude v dňoch 21.5. (pondelok) 22.5. (utorok) RIADITEĽSKÉ VOĽNO, v stredu 23.5. bude OČAP (prineste si oblečenie do prírody).  Vo štvrtok a v piatok sa vyučuje podľa rozvrhu.

• EMPIRE SLOVAK OPEN 2018

TRNAVA - Vo štvrtok 17.5.2018 sme sa boli s našimi tenistami pozrieť na najväčší ženský turnaj na Slovensku EMPIRE Slovak Open s dotáciou 100.000 USD. Bohužiaľ neprialo nám počasie. Celý deň pršalo. Videli sme len jednu štvorhru, ktorú hrali v hale a pár tréningov. Pre žiakov, hlavne tých mladších to bol aj tak veľký zážitok, byť v takej blízkosti hráčok ako PETKOVIČ, MIHALÍKOVÁ, KUŽMOVÁ, ZVONAREVA, ABANDA. Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

• BESEDA S PETROM PRIVAROM

Dňa 10. mája sa na našej škole konala beseda s prezidentom Slovenského zväzu cyklistiky Petrom Privarom. Predmetom besedy bolo viacero oblastí, a preto si na svoje mohli prísť starší i mladší študenti. Témou prednášky bola športová kariéra Petra Privaru a jeho aktuálne postavenie v slovenskej cyklistike ako i využitie športu v budúcom povolaní a možnosti smerovania svojej kariéry. Reč bola i o aktuálnom celosvetovom probléme – dopingu. Žiaci mali priestor i na diskusiu, kde sa mohli dozvedieť i informácie o Petrovi Saganovi.

Dúfame, že prednáška bola pre študentov spestrením ich dňa a zároveň ďakujeme pánovi Privarovi za ochotu a čas strávený s našimi študentmi. Fotky z besedy si môžete pozrieť vo fotoalbume.