• PEKNÉ PRÁZDNINY

Úspešne sme ukončili školský rok 2018/2019. Želáme všetkým študentom, ich rodičom a priaznivcom školy krásne prázdniny, veľa slnka, vody a oddychu. Vidíme sa v septembri 😉

V závere školského roka sa naše žiačky zúčastnili okresného finále vo futbale stredných škôl, kde sme obsadili pekné 4.miesto. Turnaja sa zúčastnili dievčatá: Jančovičová, Šatkova, Šiková, Brídová, Cmarková, Gábrišová, Paksiová, Panáková, Richtareková. Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Dievčatám ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Krásny výlet v Krásnej Vsi

Koniec školského roka sme oslávili v Krásnej Vsi. Príjemné prostredie, opekačka a miestny bazénik nám spríjemnili záver školského roka. Krásne leto prajeme. 2.ŠA

In-line hokejisti Dubnica Wild Kings zvíťazili v bratislavskom areáli netradičných športov aj v druhom zápase finále play off extraligy nad VÚJE Fevra Mad Vipers 12:4. Sériu hranú na dve víťazstvá tak zvládli v najkratšom čase a získali majstrovský titul v 22. ročníku. Vo finále sa objavili viaceré zvučné hokejové mená ( Miklík, Tatar , Kukumberg, Ručkay, Lušňák).

Chceli by sme poďakovať našim študentom Michalovi Gábrišovi v úlohe brankára ako aj Enrikovi Švecovi obrancovi, za výborný kolektívny výkon ako aj vzorné reprezentovanie našej školy. Gratulujeme!

• Úspešný rok vo Washingtone

Naša žiačka, tenistka Lenka Kozačenková zbiera nové skúsenosti, školský rok 2018/2019 absolvovala na univerzite vo Washingtone. Hovorí, že pobyt v USA je pre ňu úplne nový život, nie len čo sa týka kultúrnych zvyklostí, ale i v tom, že po prvý krát bola odlúčená od svojej rodiny a priateľov. Píšu o nej i vo WASHINGTON POST! Lenke želáme veľa úspechov a držíme palce.