NOVINKY

  • Novinky

    • Oznam pre uchádzačov o štúdium
     • Oznam pre uchádzačov o štúdium

      Na základe zlepšujúcej sa pandemickej situácie sme sa rozhodli, že Deň otvorených dverí sa v termíne 16.3.2022 o 17.00 hod. uskutoční prezenčne, v budove SSŠŠ v Trenčianskych Tepliciach.

      Tešíme sa na stretnutie!

       

      Vedenie školy

    • TEJT 3 U16 "SCHOOL LOBIK"
     • TEJT 3 U16 "SCHOOL LOBIK"

      ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice v spolupráci s Tennis Europe a STZ organizuje medzinárodný tenisový turnaj hráčov do 16 rokov TEJT 3 U16 "SCHOOL LOBIK", ktorý bude prebiehať v dňoch od 5. marca do 13 marca v nafukovacej hale na Baračke v Trenčianskych Tepliciach. Naši žiaci sa tiež zúčastnia turnaja a budeme im držať palce. Medzi chlapcami uvidíme Simona Bognára a dievčatami Elizabeth Kristínu Blanco a Máriu Minárikovú. Tradične sa očakáva slušná účasť zahraničných hráčov a najlepších tenistov zo Slovenska. Uvidíte veľmi kvalitné zápasy, ktoré, ak ste fanúšikom tohto športu určite nemôžu ujsť Vašej pozornosti. Veď turnaja sa v minulosti zúčastnili aj dnes už svetové mená tenisu Halep, Thiem, Molčan.

       

      Aktuálna informácia: Tennis Europe vzhľadom na situáciu na Ukrajine vydalo rozhodnutie, kde odsudzuje ruskú inváziu na Ukrajinu s podpornou pomocou Bieloruska. Preto sa rozhodla pozastaviť členstvo v Tennis Europe Rusku a Bielorusku a tímy z týchto krajín majú zakázaný štart na európskych turnajoch do odvolania. Náš klub ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice sa plne stotožňuje a súhlasí s názorom Tennis Europe. 

      Prečítajte si VYHLÁSENIE.

       

      Za podporu ďakujeme našim hlavným partnerom Mestu Trenčianske Teplice, Kúpeľom Trenčianske Teplice a Súkromnej strednej športovej škole Trenčianske Teplice.

       

      Program a bližšie informácie si môžete pozrieť v tomto odkaze FACTSHEET

       

      Tešíme sa na návštevu.

    • Zbierka pre Ukrajinu
     • Zbierka pre Ukrajinu

      Milí študenti, kolegovia a sympatizanti školy!

      Radi by sme aj my podporili ukrajinských civilistov, ktorí sú nútení opustiť svoju krajinu v snahe zachrániť si život a momentálne sa nachádzajú v núdzi.

      Teší nás, že i v našom meste sa našli ľudia, ktorým osud vojnových utečencov, žien a detí, nie je ľahostajný. Je to náš FAMILY GYM organizujúci zbierku potrebných vecí, ktoré v piatok odvezú priamo na hranice s Ukrajinou.

      Ak sa chcete zapojiť do tejto zbierky, prineste najneskôr do stredy 2.3.2022 do školy veci a potraviny, ktoré sú aktuálne potrebné. Všetky informácie nájdete v tomto linku:

      https://www.facebook.com/100000351777262/posts/5140161179338890/

      Všetky veci škola vo štvrtok odovzdá zástupcom FAMILY GYMU.

      Ďakujeme za Vašu ochotu pomôcť.

    • Futbalistky našej školy v Turecku
     • Futbalistky našej školy v Turecku

      Gratulujeme našim študentkám, ktoré sa momentálne účastnia reprezentačného zrazu v Turecku. Sára Straková 1. ŠA a Sára Dianová 1. MA. Dievčatá absolvovali zatiaľ zápas s Ruskom ktorému podľahli 2:0, a zápas s Bieloruskou remizovali 0:0.

       

      Dievčatám držíme palce 

    • Odovzdávanie maturitných stužiek
     • Odovzdávanie maturitných stužiek

      Aj keď kvôli pandemickým opatreniam bez stužkovej slávnosti, ale predsa len...

      Na triednom stretnutí sa v príjemnej atmosfére zišli naši budúci maturanti a ich triedne učiteľky im za znenia študentskej hymny Gaudeamus igitur odovzdali zelené stužky.

      Želáme im veľa zdravia a úspechov pri maturitnej skúške.

    • Naši tenisti zažili úspešný víkend
     • Naši tenisti zažili úspešný víkend

      BRATISLAVA - Naši študenti a tenisti zažili po znovuotvorení súťaží veľmi úspešný víkend. Spolu 6 tenistov zo školy sa stretlo na turnaji dorastencov, ktorý sa konal počas tohto víkendu 4.-6.2. v športovom areáli TK Jednotka v Bratislave.

      V dievčenskej súťaži vyhrala Nina Šimonová. Vo finále si poradila s Parízekovou v troch setoch 6/2 2/6 6/2. Darilo sa aj ostatným dievčatám, Chiara Kamenská a Nina Veličová vo dvojhre prehrali až vo štvrťfinále na tri sety. Dievčatá si to však vynahradili vo štvorhre, ktorú vyhrali. Elizabeth Blanco ako náhradníčka vo dvojhre prehrala v prvom kole.

      Kompletné výsledky dievčat si pozrite v tomto odkaze dievcata_vysledky  

      Aj v chlapčenskej časti sa radoval z prvenstva náš žiak. Bruno Bernáth vyhral celý turnaj. Vo finále si poradil s Obtulovičom 7/5 7/5. Ďalší náš účastník vo dvojhre bol Simon Bognár, ktorý sa dostal až do semifinále, v ktorom prehral práve s Brunom. Bognár s Bušniakom sa vo štvorhre dostali až do finále, v ňom ale neuspeli.

      Výsledky chalanov -  kliknite na odkaz chalani_vysledky

       

      Všetkým zúčastneným gratulujme a prajeme veľa podobných úspechov.

    • Zmena rozvrhu
     • Zmena rozvrhu

      Milí študenti, dávame do pozornosti zmenu rozvrhu od 8.2.2022!

      Žiadne veľké zmeny, vraciame sa k pôvodnému rozvhu zo dňa 20.9.2021, môžete si ho pozrieť na stránke školy.

      Vedenie školy

    • Invite to DOD
     • Invite to DOD

      Srdečne pozývame žiakov ZŠ, ich rodičov na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 1.2. 2022 v čase od 17:00 hod. v priestoroch Súkromnej Športovej školy v Trenčianskych Tepliciach, SNP 6.  Škola je otvorená i pre cudzojazyčných uchádzčov a ich rodiny. Ak stále váhate nad výberom vhodnej strednej školy pre svojho športovca či športovkyňu, sme tu pre Vás!. Angličtina našim študentom svedčí!

    • Spolupráca s Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici
     • Spolupráca s Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici

      Naša škola spolupracuje v tomto školskom roku s Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici.

      Na základe vzájomnej dohody a zmluvy o spolupráci realizujú naši zamestnanci pre študentov UMB pedagogickú prax.

      Z tejto kooperácie máme radosť, našu pomoc Univerzite ochotne poskytneme aj v budúcnosti.

    • DEŇ OTOVRENÝCH DVERÍ - 1. 2. 2022 o 17:00
     • DEŇ OTOVRENÝCH DVERÍ - 1. 2. 2022 o 17:00

      Vážení rodičia,

      dňa 1. februára 2022 (utorok) od 17:00 hodiny sme pre Vás pripravili "Deň otvorených dverí", ktorý bude prebiehať online formou cez aplikáciu TEAMS. Stačí kliknúť na nižšie uvedený odkaz, pripojiť sa cez možnosť Pokračovať v tomto prehliadači (Use Teams on MIcrosoft Edge) a čakať na spojenie.

      ---------------------------------------------

      odkaz: online prezentácia DOD

      ---------------------------------------------

      Čas trvania prezentácie 1 hodina. 

      Vaše otázky nám môžete napísať priamo do chatu počas prezentácie.

       

      Tešíme sa na stretnutie :-)

       

      v prípade potreby volajte 0905 150 064.

       

      Vedenie školy, 

      Súkromná stredná športová škola

      Trenčianske Teplice

    • Vážení rodičia a priatelia školy
     • Vážení rodičia a priatelia školy

      ​​​​​Aj tento rok môžete darovať škole 2% (1%) z daní. Pomôžete nám tak prekonať toto náročné obdobie a ďalej skvalitňovať vzdelávací proces na škole. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu.

      • Ak sa rozhodnete darovať nám 2% (1%) zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.​​

    • Anna Šimová obsadila 3. miesto
     • Anna Šimová obsadila 3. miesto

      Anna Šimová so svojim tanečným partnerom Kirillom Aksenovom obsadili na 4 Nationals Championships 2022 v kategórii juniorských tanečných párov celkovo 3.miesto a zároveň sa stali Majstrami Slovenska 2022. Počas sezóny splnili potrebný bodový limit a budú reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách sveta v krasokorčuľovaní juniorov, ktoré sa konajú v dňoch 7.3.-13.3.2022 v Sofii. Ich rytmický tanec a voľnú jazdu si môžete pozrieť tu:

      Rhythm Dance: https://www.youtube.com/watch?v=502aD0ZBK5c

      Free Dance: https://www.youtube.com/watch?v=hK99yr2qemU  

      Gratulujeme a prajeme veľa podobných úspechov.

    • Dôležitý oznam pred nástupom!
     • Dôležitý oznam pred nástupom!

      Milí žiaci, s potešením sme prijali správu, že od 10.1.2022 sa obnovuje prezenčná výučba a stretneme sa v škole! 😃

      Pokračovať budeme podľa rozvrhu platného od 2.9.2021 v čase prezenčného vyučovania, ktorý už dobre poznáte.

      Aby sme náš kolektív hneď pri nástupe do školy čo najlepšie chránili, je potrebné, aby:

      1) rodič každého žiaka, ktorý v pondelok vstúpi do priestorov školy, podal cez Edupage  VYHLÁSENIE O BEZPRÍZNAKOVOSTI (bez neho nie je možný vstup do budovy školy)

      2) sa všetci žiaci, ktorí si zo školy vyzdvihli testy na samotestovanie, v nedeľu, resp. v pondelok ráno OTESTOVALI a ich rodičia poslali oznámenie o použití testu cez Edupage.  

      Ostatným pred nástupom do školy dôrazne odporúčame preventívne absolvovanie Ag testu.

      Ak má žiak akékoľvek príznaky respiračnej choroby, do školy nastúpi až po ich odoznení. O tejto skutočnosti informujte triedneho učiteľa.

      Dôležité upozornenie! Rodič každého žiaka, ktorý prejavil záujem o samotesty a vyzdvihol si ich v škole, je povinný 2x týždenne (pondelok a streda) podať oznámenie o ich použití (otestovaní dieťaťa) cez Edupage. Vyplýva to z požiadavky Ministerstva školstva. V prípade nedostatočnej spätnej väzby o používaní samotestov nebude môcť škola žiadať o ďalšie zásielky testov. 

       

      Tešíme sa na stretnutie, užite si posledný prázdninový víkend 😊

       

    • Vianoce vo svete
     • Vianoce vo svete

      Vianoce sa oslavujú v mnohých krajinách sveta. Ale tak ako sa odlišujú drobné tradície a zvyky kraj od kraja na Slovensku, tak odlišné je trávenie a oslava vianočných sviatkov vo svete. Šport a cestovanie sú prirodzenou súčasťou životov našich študentov, ktorí v rámci svojej prípravy, turnajov precestujú každoročne mnoho destinácií. Niektorí dokonca v zahraničí  žijú počas ich športovej sezóny. Spoznávanie cudzích kultúr, tradícií a ich akceptovanie patria k základnym pilierom  rozvoja jazykových zručností, na ktoré kladieme dôraz počas výučby anglického jazyka i na našej škole. V predvianočnej atmosfére sme využili naše online hodiny na študentské prezentácie Vianoc v krajinách, ktoré navštívili, žijú v nich alebo im nejakým spôsobom učarovali. Prinášame Vám z nich malú ukážku.

    • OZNAM PRE UCHÁDZAČOV
     • OZNAM PRE UCHÁDZAČOV

      Milí deviataci, uchádzači o štúdium na našej škole!

      Blíži sa čas, keď sa budete musieť rozhodnúť pre štúdium na strednej škole a posunúť sa o krok ďalej.

      Záujemcovia, ale aj vy, ktorí zatiaľ nie ste rozhodnutí, vyplňte krátky nezáväzný dotazník ONLINE dotazník pre deviaty ročník ZŠ (google.com).

      Pre všetkých deviatakov a uchádzačov, ktorí majú záujem, pripravujeme "Zážitkový deň", počas ktorého Vám ukážeme, ako funguje škola a môžete sa stať na jeden deň študentom našej škole, so všetkým, čo ponúkame: komplexný vyučovací proces, športové bloky, kondičnú prípravu, fitness, wellness a regeneráciu. „Zážitkový deň“ sa uskutoční len v prípade priaznivých epidemiologických podmienok. Preto neudávame termín, ten si dohodneme telefonicky alebo e-mailom.  

      Pre rodičov pripravujeme „Deň otvorených dverí“, kde im predstavíme vzdelávací program, vyučovací proces a zodpovieme na prípadné otázky. Termín DOD bude 14.12.2021 a 11.01.2022 v priestoroch našej školy. V prípade zlej epidemiologickej situácie si termín vieme dohodnúť individuálnou formou. Stačí sa s nami skontaktovať a vybrať si termín.

      Ponúkame:

      Študijný odbor Športové gymnázium 7451 J

      Študijný odbor Športový manažment 7471 M

      • prezenčne a dištančné vyučovanie,
      • praktické vyučovanie, blokové vyučovanie,
      • online vyučovanie z akéhokoľvek miesta na svete,
      • športové bloky v počte 8 a viac hodín týždenne,
      • kondičku, plávanie, wellness a regeneráciu,
      • fyzioterapiu formou 4 procedúr (rašelinový zábal, oxygenoterapia, aerosolová komora, fitness),
      • získanie odbornej spôsobilosť TRÉNER športu a INŠTRUKTOR športu 1., 2. a 3. kvalifikačného stupňa,
      • príprava na vysoké školy a zahraničné univerzity,
      • kvalifikovaných trénerov a pedagógov
      • individuálny prístup ku každému žiakovi športovcovi
      • služby školského psychológa a výchovného poradcu

      Viac informácii sa dozviete v sekcii PRIJÍMACIE SKÚŠKY - DOD, alebo si pozrite videá ŠPORTOVÁ ŠKOLA v Trenčianskych Tepliciach - YouTube.

      V prípade otázok môžete kontaktovať našu kontaktnú osobu pre nábor študentov

      Mgr. Eva Hromjaková:

      +421 905 150 064

      eva.hromjakova@sportaskola.sk

       

      Staň sa našim fanúšikom na Facebooku a Instagrame

    • Online prezentácia DOD
     • Online prezentácia DOD

      Vážení rodičia,

      dňa 14.12. 2021 (utorok) od 17:00 hod. sme pre Vás pripravili "Deň otvorených dverí" , ktorý bude prebiehať online formou cez aplikáciu TEAMS. Stačí kliknúť na nižšie uvedený odkaz, pripojiť sa cez možnosť Pokračovať v tomto prehliadači (Use Teams on MIcrosoft Edge) a čakať na spojenie.

      ---------------------------------------------

      odkaz: online prezentácia DOD

      ---------------------------------------------

      Čas trvania prezentácie 1 hodina.

      Vaše otázky nám môžete napísať priamo do chatu počas prezentácie.

      Následne Vám na ne odpovieme.

       

      Tešíme sa na stretnutie :-)

       

      v prípade potreby volajte 0905 150 064.

       

      Vedenie školy, 

      Súkromná stredná športová škola

      Trenčianske Teplice

   • Kontakty

    • Súkromná stredná športová škola
    • sekretariat/tel-fax: +421 32 655 2677 +421 911 552 677 sekretariat@sportovegymnazium.sk riaditeľ: +421 911 410 034 riaditel@sportovegymnazium.sk zriaďovateľ: +421 903 451 982 zriadovatel@sportovegymnazium.sk
    • SNP 6, 914 51 Trenčianske Teplice 914 51 Trenčianske Teplice Slovakia
    • 37922866
    • 2022074615
  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje